JAPIM ME QIRA 3+1+2 PRANE TREGUT ELEKTRIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti eshte i pozicionuar tek Tregu Elektrik ne rrugen "Petro Nini Luarasi" ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2 ne total dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete, ballkon dhe koridor shperndares. Apartamenti ka investim cilesor ne parket, sistem ngrohje/ftohje, panele diellore. Orientimi nga Jugu i jep ndricim shume te mire natyral. Ofrohet si ne foto, totalisht i mobiluar. per me teper informacion na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

104

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tregu Elektrik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin