JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMPLEKS HALILI - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK KOMPLEKS HALILI.
-SIPERFAQE TOTAL 226 M2.
-NDODHET NE KATIN E 1 TE NDERTIMIT.
-OPSION SHUME I MIRE PER AKTIVITETE DHE BIZNESE TE NDRYSHME.
-PER ME SHUME INFORMACION OSE VIZITE NE PRONE MOS HEZITONI TE NA KONTAKTONI!


Informacion
Sip. Totale:

226 m2

Sip. e brendshme:

205 m2

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

244

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin