SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMUNEN E PARISIT, WHITE TOWER - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament te tipologjise 2 +1+2 tek kompleksi “Tirana White Tower” tek Komuna e Parisit
Kompleksi ka funksion rezidencial dhe komercial. Me 17 kate mbi toke dhe 3 kate nen toke.
Objekti, në 2 katet e para zhvillohet me ambjente shërbimi në formën e zyrave dhe ambjenteve tregtare.
Katet e mesipërme do jenë apartamente me planimetri te ndryshme.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 teknik.
Apartamenti ka nje siperfaqe tolale 122.8 m2 .
Aktualisht eshte faze ndertimi dhe pritet te perfundohet ne perfundim te vitit 2026.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

123 m2

Sip. e brendshme:

102 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

158

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin