Jepet me qira apartament 1+1 prane Shkolles Bashkuar!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament me qira prane Shkolles Bashkuar. Orga nizohet ne 1 dhome ndenje sebashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi dhe nje tualet, gjithashtu ka dhe oborr per 2 makina. Apartamenti lirohet ne fund te muajit Maj.
Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

51 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

1718

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Bashkuar, Shkolla e Bashkuar

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin