Shitet Njesi komerciale te kompleksi Delijorgji - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek Kompleksi Delijorgji, ofrojme per shitje njesi komerciale ne katin perdhe.
Kompleksi Delijorgji eshte nje nga atraksionet dhe rezidencat me standardin me te larte te jeteses ne Tiranes. Rezidenca tashme shenon nje nga qendrat me te preferuara te biznesit. Disa nga brandet dhe bizneset ikonike te qytetit tashme operojne ne kete kompleks. Marka te tilla si Pierre Cardin, Scoop, Habitat Hotel, Vanto Home, Tokyo Restaurant, Mr Light, Deloitte Albania. Shumica e Bankave te Nivelit te dyte kane nje dege ne kete kompleks.

Ne nje nga arteriet kryesore ofrojme nje njesi per shitje.


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin