Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen Fortuzi ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne Rrugen Fortuzi ! Organizohet ne tre dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje ambient gatimi i vecuar, dy tualete me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje siperfaqe 122 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Disponon dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

144

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Fortuzi, Rruga Fortuzi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin