SHITET APARTAMENTI 3+1+2 ME PAMJE DETI !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe administrim. Ka nje siperfaqe prej 134 m2 dhe organizohet ne nje sallon ndenje me aneks kuzhine dhe akses ne ballkon, tre dhoma gjumi dhe dy tualete.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju ftojmë të na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

134 m2

Sip. e brendshme:

134 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

305

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin