AMBIENT BIZNESI TE CASA ITALIA - Century 21 Albania
Përshkrim

Sjellim per qira nje tjeter ambient biznesi buze rruges, ne katin perdhe te vendosur ne hyrje te Tiranes, prane Casa Italia.

Ambienti eshte pjese e nje ndertimi te ri me hyrje te shpjete dhe te lehte ne rruget kryesore te qytetit. Planimetria eshte e rregullt dhe ka dukshmerine e duhur nga rruga.
Hapsira eshte e organizuar ne dy kate secili me nje siperfaqe prej 578 m2, gjithashtu eshte mundesia per tu zgjeruar ne rast se biznesit i nevojitet me shume hapsire. Ndersa ne katet nentoke eshte mundesia per te marre hapsire shtese deri ne 1500 m2 te cilat mund te perdoren si magazine apo parkim.

Vendodhja eshte shume e pelqyer per showroom, klinike mjekesore, zyra biznesi, etj.

Per me shume te dhena me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1156 m2

Sip. e brendshme:

1156 m2

Tualetet:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Casa Italia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin