GODINE BIZNESI PRANE CASA ITALIA - Century 21 Albania
Përshkrim

Sjellim per qira nje godine biznesi disa kate te vendosur buze rruges ne hyrje te Tiranes, prane Casa Italia.

Ndertimi eshte i ri dhe me hyrje te shpjete e te lehte ne rruget kryesore te qytetit. Planimetria eshte e rregullt dhe ka dukshmerine e duhur nga rruga.
Hapsira eshte e organizuar ne disa kate, secili me nje siperfaqe rreth 600 m2. Gjithashtu ne katet nentoke eshte mundesia per tu zgjeruar deri ne 1550 m2 te cilat mund te perdoren si magazine apo parkim.

Vendodhja eshte shume e pelqyer per hotel, institucion arsimor, spital, showroom, klinike mjekesore, zyra biznesi, etj.

Per me shume te dhena me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

6121 m2

Sip. e brendshme:

6121 m2

Tualetet:

40

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

31

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Casa Italia

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin