ZYRE PER QIRA TE KIKA 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Sjellim per qira nje apartament i cili ndodhet ne nje ndertim te 2021 pjese Kompleksit Rezidencial Kika 2 ne Komunen e Parisit.

Apartamenti eshte i pa perdorur me heret dhe shume i pershtatshem per tu perdorur si hapsire per biznesin tuaj duke qene se organizohet ne nje sallon te bollshem dhe dy ambiente pune te vecuara, se bashku me nje tualet dhe ballon. Vetratat e medha i japin gjithe hapsires drite natyrale gjate gjithe dites.

Ndertesa zoteron 2 ashensor, sistem kapot, vetrata dopio xham, ndersa apartamenti sistem kondicionimi qendror.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyre, klinike, studio, etj

Per me shume te dhena me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kika 2, Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin