SHESIM DYQAN NE MYSLYM SHYRI BUZE RRUGE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambjent komercial ne rrugen Myslym Shyri.

Ambjenti ka sipefaqe 50.6m2 dhe fasade nga rruga kryesore.

Organizohet nga nje ambjent open space, 1 tualet.

Pozicioni buze rruge e favorizon zhvillimin e cdo biznesi dhe eshte i dhene me qira.

Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni !!!


.


Informacion
Sip. Totale:

51 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

70

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin