JAPIM ME QIRA AMBIENT PËR BIZNES OSE ZYRA NË QENDËR TË TIRANËS!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira ambient për biznes në qendër, në fillim të rrugës Myslym Shyri tek Albtelekom.
Ambienti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues buzë rrugës kryesore.
Ka nje siperfaqje prej 90 m neto
Organizohet në :
*3 ambiente,
*1 tualet,
*1 depo
*1 koridor
*1 ballkon.

I përshtatshëm për çfarëdolloj biznesi për shkak të vendodhjes, pozicionit dhe fasadës.
Lejohet investimi në pronë sipas deshires.

Per çdo informacion ose vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin