SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHIROK - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Vision ofron per shitje shtepi private ne Shirok . Ne nje nder zonat me turistike dhe atraktive te qytetit te Shkodres , me siperfaqe totale truall eshte prej 179 m2 nga ku 68m2 jane ndertese e tipologjise. Organizimi i shtepise eshte 2+1 ndertim i vjeter. Eshte e nevojshme te rikostruktohet . Prona eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt.
Per informacione te metejshme mund te na kontaktoni ose vizitoni zyren tone .


Informacion
Sip. Totale:

179 m2

Sip. e brendshme:

68 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1497

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shirokë

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin