SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges i pozicionuar ne katin e 3-te te banimit te nje pallati te ri shume cilesor 9 katesh me ashensor cilesor dhe te mireadministruar, me nje siperfaqe totale prej 86 m2.
Organizimi behet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne 2 dhomat e gjumit dhe ne sonxhorno me kuzhine te perbashket.
Apartamenti ka punime teper cilesore dhe shitet i mobiluar. Disponon dhe nje garazh te mbyllur me cmim 35000 euro.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

86 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin