SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TEK ALTANA LUXURY RESIDENCE TEK KOMUNA E PARISIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek nje nga residencat me te reja dhe me luksoze ne Tirane tek ALTANA Residence tek Komuna e Parisit shesim apartament i cili organizohet ne sallon, kuzhine , koridor shperndares , 3 dhoma gjumi 2 tualete. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe hapsira te medha duke te dhene mundesine e nje organizimi te persosur. Zona ne te cilen ndodhet si nje nga zonat me Elitare te Tiranes duke pasur prane Parkun e liqenit , eshte nje mundesi shume e mire investimi po edhe banimi gjithashtu. Apartamenti disponon edhe dy poste parkimi me cmim ekstra nga 35000 € / post. Per me teper informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

193 m2

Sip. e brendshme:

164 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

449

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin