Japim me Qira Apartament 2+1+2 te Ish Ekspozita - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne lokacion teper te kerkuar,japim me qira apartament modern.Organizuar ne embjent ndenjie dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe dy ballkone.Mobiluar ne menyre bashkohore.


Informacion
Sip. Totale:

132 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

13

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

187

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Ekspozita

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin