Japim me qira shtepi private ne lagjen 2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet prane shkolles "Sevasti Qiriazi",nje zone e qete per banim dhe shume prane qendres.

Organizimi:
- Sallon,
- Kuzhine e vecuar
- Dy dhoma gjumi
- Tualet
- Oborr i madh
- Podrum

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

242

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjja 2

Qyteti: Korçë


Kontakto Agjentin