APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK TIRANA GOLDEN PARK - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne rrugen e Kavajes, perballe spitalit Amerikan 3 ofrojme per shitje apartament 2+1.
Prona pozicionohet ne katin e dyte nje prej godinave te kompleksit "Tirana Golden Park"
Organizohet ne ambient ndenje, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone.
Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientohet Jug-Lindje.
Prona eshte me dokumentacion te rregullt hipotekor.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

925

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Tirana Golden Park, Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin