SHITET APARTAMENT 2+1+2 - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona pozicionohet ne katin e trete banim te nje objekti te ri ndermjet rruges Frang Bardhi dhe Rruges Pandeli Cale.
Apartamenti eshte restauruar totalisht me investime shume cilesore.
Organizohet ne koridor qe ben shperndarjen e ambjenteve, ambient ndenje se bashku me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri eshte me dritare , nje depo dhe nje ballkon.
Prona eshte e orientuar ne lindje dhe perendim qe e ben shume te ndricuar nga drita natyrale.

Per me shume informacione na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

996

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Pandeli Cale, Selitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin