JEPET ME QIRA FABRIKE PER PERPUNIMIN E MERMERIT - Century 21 Albania
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Prona pozicionohet ne autostraden Tirane-Durres ngjitur me Univers Reklama.

Ambienti eshte i pershtatur per perpunimin e mermerit dhe gureve te ndryshem.
Ne prone eshte i instaluar vinc per shkarkim me kapacitet 25 ton si dhe sharra per prerjen dhe perpunimin.

-Siperfaqe parcele 3000 m2
-Ambient per zyra 100 m2
-Linje energjie trefazore
-Sistem uji me linje dhe pus.


Per me shume infomacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

3000 m2

Sip. e brendshme:

3000 m2

Lloji:

Industrial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

434

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane Durres, Autostrada Tiranë - Durrës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin