Apartament 1+1 te Pazari i Ri!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Prane Pazarit Te Ri, shitet apartament i tipologjise 1+1!
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise, aksesit dhe shume elementeve te tjere.
Ndodhet ne katin e trete te godines e cila eshte ne faze rifiniturash dhe pritet te perfundoje se shpejti.
Baneses i jane bere nderhyrje me kosto ekstra dhe mjafte cilesore.
Siperfaqja totale eshte 70 m2 dhe organizohet ne nje strukture perfekte, salloni teper i bollshem qe sherben per pjesen e ndjenjes dhe ngrenies, dhoma gjumit, tualeti dhe nje ballkon.
Prona eshte nje mundesi e shkelqyer edhe per biznes, teksa ndodhet ne nje nga zonat me te preferuar per banim.
Per me shume informacione na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

908

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Pazari i Ri, Pazari I ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin