Japim me qira apartament 2+1 + post parkimi te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament 2+1 te Kompleksi Delijorgji !
Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te godinat e reja dhe organizohet ne sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi,dy tualete,korridori i cili ben shperndarjen mes ambienteve dhe ballkon.
Orientimi eshte lindje,cka ben te mundur diell dhe ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites..
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi.
Apartamenti eshte i lire dt 5 tetor ( vizitat ne prone pas kesaj date )


Informacion
Sip. Totale:

123 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

117

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin