SHITET APARTAMENT 2+1 NE UNIVERS CITY - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt te nje prej godinave ne ndertim.
Apartamenti ka siperfaqe totale 95.75 m2.

Organizohet ne:
- Koridor shperndares
- Ambjent ndenjeje dhe gatimi
- 2 dhoma gjumi
- 1 tualet
- 1 ballkon
Zona e banimit do te ofroje nje shumellojshmeri ndertimesh qe i pershtaten cdo kategorie bleresi, shkolla publike brenda kompleksit, njesi te ndryshme sherbimi si dyqane, bare & restorante, hapsira e gjelberuar, kënde të ndryshme sportive me parametra profesional, kënde lojërash për fëmijë, markete, lulishte, palestër, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjentesh të përbashkëta, transporti i vazhdueshëm urban Qendra - QTU - Univers City etj.

Për informacion më të detajuar , na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

81 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

650

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Univers City, Qendra Tregtare QTU

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin