SHITET PAPAFINGO 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Papafingo ndodhet ne zonen e shkembit te kavajes.
Organizohet nga nje soxhorno e bollshme bashke me ambjentin e guzhines,dy dhoma gjumi,
nje tualet dhe nje depo qe mund te organizohet ne nje garderobe te vogel.
Papafingo disponon dhe 46.2m2 verande.
Ndodhet ne katin e 8 nje pallat te mirembajtur me administrim.I gjithe ambjenti eshte me termoizolim.
Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e frekuentuar nga turiste dhe vendas per gjate gjithe vitit.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Penthouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

77

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin