Japim me qira Apartament Luksoz 2+1+ post parkimi te Park Gate. - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira Apartament Luksoz 2+1+post parkimi te Park Gate.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim dhe organizohet ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkoni.
Ne cmim perfshihen edhe nje post parkimi ne katin -1 prane ashensorit.
Vendndodhja prane Parkut te Liqenit Artificial, ndeetesa luksoze dhe moderne,apartament gjithashtu luksoz ofrojne cdo gje per nje jetese te qete e te shendetshme.
Prona lirohet dt.5 Tetor

Per vizite nga afer me kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

121 m2

Sip. e brendshme:

104 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Reserved

Website Views:

101

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Park Gate, Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin