JEPET ME QIRA APARTAMENT 2 + 1 NE FRESK ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Baftjar Lici , me nje siperfaqe prej 140 m2 .Apartamenti ka cdo gje te re i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare .Apartamenti organizohet nga nje sallon i madh ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete si edhe 2 ballkone ,orientimi jug ,perendim .Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor .Per nje vizite ne prone na kontaktoni tani !


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

118 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

340

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fresku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin