Apartament 2+1+2poste parkimi + depo per qira te Kompleksi Delijorgji ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament luksoz 2+1+2poste parkimi+depo ne Kompleksin Delijorgji !
Organizohet ne sallon te bollshem ,kuzhine ,korridor hyres, 3dhoma gjumi ( aktualisht konvertuar ne 2 dhoma gjumi) 2 tualete, 1 lavanderi dhe verande e cila lidh te gjitha ambjentet e brendshme te apartamentit. Orientimi eshte jug- lindje.
Aktualisht prona eshte ne proces arredimi.( perfundon fund tetori )

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

176 m2

Sip. e brendshme:

176 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin