Shitet 3+1+2, te Ish tregu elektrik, prane Shkolles se Baletit - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje ndertimi te ri te mireadministruar,te vitit 2013.
Ky apartament ka nje siperfaqe totale prej 142m2 bruto.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje te bollshme, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe 3 ballkone
Prona ka nje orientim jug, lindje, perendim, cka e ben te ket ndricim natyral gjate gjith dites.


Ky apartament ofrohet totalisht i mobiluar, dhe i investuar me pume ekstra.

Vendodhja e kesaj prone e ben kete mundesi mjaft te mire per banim apo investim, cmimi i diskutueshem.

Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani!


Informacion
Sip. Totale:

142 m2

Sip. e brendshme:

124 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

144

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin