JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI TEK ALI DEMI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 +post parkimi tek Ali Demi .

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95,1 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhinen e cila ka dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te 2023 ,ofrohet bosh per banim ose per zyra .

Vendodhja e apartamentit eshte shume te favorshme per banim pasi ndodhet shume prane rruges kryesore ,

Posti i parkimit ofrohet me cmim ekstra.

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

339

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ali Demi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin