GOLDEN PARK , SHITET APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 te GOLDEN PARK !
Apartamenti me siperfaqe totale 94m2, ndodhet ne katin e 7-te , ne nje pallat te ri ne ndertim ne fazen karabinaje ,
Organizohet nga ambienti i ndenjes dhe i gatimit ,2 dhoma gjumi , nje tualete dhe nje ballkon.
Aktualisht pallati eshte ne fazen suvatimeve te punimeve .
Per me teper informacione kontaktoni nr bashkengjitur !


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

131

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Tirana Golden Park, Pallati me Shigjeta

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin