Apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 1+ 1 tek Kompleksi Delijorgji!

Kompleksi eshte nje nder me prestigjozet ne Tirane dhe ka nje organizim te shkelqyer.
Zona i ka te gjitha fasilitetet e nevojshme!
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri te paisur me 2 ashensore ka nje siperfaqe totale prej 57m2.
Apartamenti jepet BOSH.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

229

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e kavajes, Kompleksi Deliorgji, Kompleksi Delijorgji

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin