JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK 21 DHJETORI - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1+2 tek 21-dhjetori ne rrugen Muhamet Gjollesha.
Apartamenti pozicionohet në katin e 1 të një vile.
Organizohet në një sallon ndenje së bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
Zona ne te cilen ndodhet vila ofron te gjitha fasilitetet e duhura per nje jetese komode.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim.
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

646

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21-Dhjetori, 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin