APARTAMENT 2+1 PËR QIRA TEK KOPESHTI ZOOLOGJIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e dyte banim, në një godinë të re dhe organizohet në sallon ndenje bashkë me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridori, i cili bën shpërndarjen mes ambienteve dhe ballkoni .

Ka një pozicion mjaft të mirë pranë rrugës kryesore, si edhe ka të gjitha facilitetet afër, kopësht, shkolla, si dhe çdo shërbim social.

Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

537

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin