SHESIM APARTAMENT 2+1+2, NE RRUGEN E ELBASANIT!!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2, ne Rr. e Elbasanit, prane shkolles Osman Myterizi. Ndodhet ne katin e trete, ne nje ndertim shume cilesor te vitit 2023. Organizohet nga nje korridor, dhoma e ndenjes me kuzhinen e cila eshte shume spacioze dhe me drite natyrale, dy dhoma gjumi ku njera prej tyre eshte me tualet, tualet dhe dy ballkone. Pozicioni, cilesia e punimeve jep mundesine e nje jetese me standarde te larta. Ndodhet vetem 10 minuta larg Liqenit te Tiranes dhe Stadiumit Air Albania, 5 minuta larg Ambasades Amerikane dhe rr. se Elbasanit.
Per informacion apo vizite ne prone, kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ambasada Amerikane

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin