SHITET APARTAMENT 2+1,NDERTIM I RI,NE DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe guzhina,dy dhoma gjumi dhe tualet.
Pozicionohet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te paisur me ashensor.
Ndertimet jane me baze cilesore.
Ndodhet prane pernoces ne Durres.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e populluar dhe ofron facilitete per nje jetese komode.

Per nje vizite ne prone apo me shume informcion ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

134

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Aleksaner Goga, Rruga Aleksander Goga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin