APARTAMENT 3+1 PER QIRA TEK MOZAIKU I TIRANES - Century 21 Albania
Përshkrim

Prona pozicionohet ne kati e katert te nje ndertimi te ri prane Mozaikut.
Organizohet ne ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Zona ka akses shume te lehte me instuticionet shteterore, shkollat, qendra tregtare, etj
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

147 m2

Sip. e brendshme:

147 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

267

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mozaiku i Tiranes, Rruga e Durrësit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin