Apartament 3+1+2+ Verande & Post Parkimi te Liqeni i Thate - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament i tipologjise 3+1+2 dhe post parkimi i perfshire tek Liqeni i Thate, ne kompleksin “FZ”. Organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande, 3 dhoma gjumi me dalje ne verande dhe korridori i cili ben shperndarjen ne ambiente, dy tualete (nje prej te cileve ne dhomen matrimoniale), garderobe dhe nje depo. Orientimi i baneses eshte lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara ne kryeqytet per shkak te qetesise qe ofron. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim edhe per investim pasi kerkesat per qira jane te larta.
Prona disponon dokumentacion te plote.
Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

156 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

716

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi FZ, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin