JEPET ME QERA 2+1 TE VILA E ZOGUT, DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e viles se zogut.
Eshte nje zone e qete dhe me infrastrukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje shtepie private dhe eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, salle ndenje kend gatimi dhe ngrenje, korridor si dhe nje verande. Apartamenti ka dhe nje hapsire parkimi per nje automjet.
Nuk ka komunikim me katet e tjera eshte me hyrje private.
Per me teper informacion ju ftoj te beni nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

769

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin