JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK VILA E ZOGUT ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane Viles Zogut , Durres!
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri qe disponon ashensor.
Organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhine , 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon.
Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

446

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vila e Zogut, Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin