SHITET GODINE SHUME FUNKSIONALE NE RRUGEN MYSLYM SHYRI. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet godine 4 kate + 1 kat bodrum ne rrugen "Myslym Shyri", me siperfaqe totale 834.8m2.
Godina eshte e ndertuar mbi nje truall me sipqerfaqe 560 m2 dhe e ndare ne 5 kate.
Aktualisht eshte e dhene me qira.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi si: Zyra, Depo Farmaceutike, Laborator Mjeksor si dhe sherbime te llojeve te ndryshme.
Ndodhet prane rruges kryesore, cka e ben perfekt per reklamimin e cdo lloj biznesi.

Per cdo informacion apo vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

835 m2

Sip. e brendshme:

835 m2

Tualetet:

5

Kati:

5

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

499

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Myslym Shyri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin