SHITET TOKE ARE NE ISHULL LEZHE (PRANE HOTELIT TE GJUETISE) - Century 21 Albania
Përshkrim

Toke Are me siperfaqe 9000 m2, ka konfiguracion te rregullt planimetrik, forme drejtkendore.
Eshte e pershtatshme per ndertime industriale, magazina dhe ambjente biznesi.
Prona shtrihet ne nje terren fushor dhe shume afer Hotelit te Gjuetise.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

9000 m2

Sip. e brendshme:

9000 m2

Lloji:

Rural Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lezhe Qender

Qyteti: Lezhë


Kontakto Agjentin