PERBALLE DELIJORGJIT, SHESIM APARTAMENT 2+1! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 2+1 perballe Delijorgjit!
Ne nje pallat buze rruges se Kavajes, i vendosur ne katin e 12 me pamje te qytetit nga te gjitha ambjentet e apartamentit.

Organiohet ne:

- Korridor shperndares
- Sallon me kuzhine
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Apartamenti ofrohet bosh me orientim Jug cka i jep ndricim natyral gjat gjithe dites.
Per me shume info. dhe vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

71 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Globe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin