PERBALLE DELIJORGJIT, SHESIM APARTAMENT 1+1 - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1, perballe Delijorgjit
Ne nje pallat buze rruges se Kavajes, i vendosur ne katin e 12 me pamje te qytetit nga te gjitha ambjentet e apartamentit.

Organiohet ne:

- Korridor shperndares
- Sallon me kuzhine
- 1 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Apartamenti ofrohet bosh.
Per me shume info. dhe vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Globe

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin