SHITET GARSONJERE E SAPO ARREDUAR VETEM 20M LARG PLAZHIT + POST PARKIMI , TEK MALI I ROBIT !!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Garsonjerja ndodhet ne katin e 2 te nje pallati vetem 20 metra larg plazhit , gjithashtu disponon edhe nje post parkimi te perfshir ne cmim.
Hyrja eshte e sapo arreduar ne detaje , dhe shitet sic eshte ne foto.
Prona 35.27 m2 siperfaqe neto , dhe 40 m2 bruto , disponon dokumentacion te rregullt hipotekore.

PER ME SHUME INFORMACION OSE NJE VIZITE NE PRONE NA KONTAKTONI !!!


Informacion
Sip. Totale:

40 m2

Sip. e brendshme:

35 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Reserved

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mali i Robit, Golem

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin