Apartament 1+1 për Qira në Vila e Zogut, Durrës - 240€ | 65 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky është një apartament 1+1 për qira në zonën e Vila e Zogut në Durrës. Është vendosur në katin e tretë të një ndërtesë trekatëshe
• Sipërfaqja neto është 60 m²
• Sipërfaqja bruto është 65 m²
• Apartamenti përbëhet nga 1 dhomë gjumi, 1 sallon dhe 1 banjo
• Mobilim komod me te gjitha pajisjet e nevojshme
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

60 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

149

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Gjergj Kastrioti, Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin