Apartament 2+1 për Qira në Vila e Zogut, Durrës - 340€ | 85 m² - Century 21 Albania
Përshkrim

Ky është një apartament 2+1 për qira në Vila e Zogut, Durrës me çmim prej 340€ në muaj. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të ndërtesës dhe ka një sipërfaqe totale prej 85 m².
• Sipërfaqe neto 80 m²
• Sipërfaqe bruto 85 m²
• Një dhomë ndenje
• Dy dhoma gjumi
• Një banjë
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

180

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla Gjergj Kastrioti, Vila e Zogut

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin