APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK RR. ELBASANIT. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti me 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet gjendet në katin e dytë të një ndërtese 10-katëshe në Rrugën e Elbasanit, Tiranë. Ky apartament ofron një hapësirë të brendshme prej 67 m² dhe një hapësirë të përgjithshme prej 71 m².
• Hapësira neto: 67 m²
• Hapësira bruto: 71 m²
• Vendi: Rruga e Elbasanit, Tiranë
• Katësi: Kat i dytë në një ndërtesë 10-katëshe
• Numri i dhomave: 1 dhomë gjumi dhe 1 tualet
• Çmimi: 168,000€, me certifikate pronesie.
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

71 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

404

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin