Shitet Apartament 2+1 tek Univers City - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje prej godinave ne ndertim.

Apartamenti ka siperfaqe neto 73.91 m2 dhe siperfaqe bruto 90.25 m2.

Organizohet ne:

- korridor shperndarje
- ambjent ndenjeje dhe gatimi
- 2 dhoma gjumi
- tualet
- ballkon

Zona e banimit do te ofroje nje shumellojshmeri ndertimesh qe i pershtaten cdo kategorie bleresi, shkolla publike brenda kompleksit, njesi te ndryshme sherbimi si dyqane, bare & restorante, hapsira e gjelberuar, kënde të ndryshme sportive me parametra profesional, kënde lojërash për fëmijë, markete, lulishte, palestër, siguri 24 orë, mirëmbajtje ambjentesh të përbashkëta, transporti i vazhdueshëm urban Qendra - QTU - Univers City etj.

Për informacion më të detajuar , na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

139

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Univers City, Qendra Tregtare QTU

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin