Zyrë Per Qira prane Gardes! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim Zyrë me Qira ne zonen e Bllokut.
Ka siperfaqe 163 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.
• Lokacion ideal në nje nga zonat me te pershtatshme per zhvillimin e biznesit.
• Përshtatet për zyra kompanish te ndryshme, studioje juridike, arkitekturore etj.
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

163 m2

Sip. e brendshme:

163 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Vaso Pasha, Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin