Jepet apartament 2+1 me qira prane xhamise tek Medreseja! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qira prane xhamise tek Medreseja!
Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe jepet bosh.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

55 m2

Sip. e brendshme:

55 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Terhequr nga pronari

Website Views:

125

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Restorant Durrësi

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin